W 2011 roku wpadłyśmy na pomysł, by po latach pracy w korporacji spełnić swoje ambicje i przy okazji uszczęśliwić innych. Porzuciłyśmy wyuczone zawody i zdobyłyśmy niezbędną wiedzę, by stać się brafitterkami z prawdziwego zdarzenia. 

W czerwcu 2012 roku powstała nasza firma Brafitteria M&M, którą z roku na rok rośnie zainteresowanie ze względu na coraz bogatszą ofertę jak i dbałość o klienta. Niezawodnie działająca „poczta pantoflowa” przyciąga do nas spragnione dobrze dobranego biustonosza kobiety, które każdego dnia obdarzją nas sympatią i zaufaniem. 

Brafetteria M&M to nietypowy sklep z bielizną stworzony z myślą o kobietach, które zmęczone zgiełkiem centrów handlowych chcą w miłej, przyjaznej atmosferze dobrać i dopasować odpowiedni dla siebie biustonosz. 

Skończyłyśmy kurs Konstrukcji i modelowania bielizny lekkiej, zorganizowany przez Europejską Akademię Mody im. Wojciecha Smarzewskiego w Łodzi oraz kurs brafittingu zorganizowany przez Niezależny Ośrodek Szkoleniowy MaHeDa – Maria Kluz, pod auspicjami Stowarzyszenia Konsumenckiego Lobby Biuściastych. 

Ponadto na bieżąco staramy się poszerzać i doskonalić naszą wiedzę z zakresu brafittingu biorąc udział w licznych szkoleniach, pokazach i kontraktacjach organizowanych przez wiodących producentów, aby sprostać oczekiwaniom każdej klientki, która nas odwiedzi. 

Mamy przyjemność bycia członkiniami Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu, które zrzesza brafitterki, właścicielki dobrych sklepów z bielizną.

 

Brafitteria M&M

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Zapraszamy

Nasi Partnerzy

poniżej prezentujemy firmy, z którymi współpracujemy
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Akceptuj